Nordicbet partnerem Pucharu Świata w hokeju na lodzie 2016

Firma Nordicbet podpisała umowy partnerskie z NHL i organizatorami Pucharu Świata w hokeju na 2016, który rozpocznie się 17 września w kanadyjskim Toronto. Jest to kolejny krok w procesie promowania marki poprzez powiązania z hokejem na lodzie. Nordicbet jest obecnie sponsorem rozgrywek Chamopns Hockey League oraz szwedzkiej ligi hokejowej.

„Nordicbet wykazał prawdziwe i długofalowe zaangażowanie w międzynarodową promocję hokeja poprzez partnerstwo z CHL i sponsoring SHL. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się przyczynić do podpisania tej umowy sponsorskiej.” – mówi Martin Håkansson, Dyrektor Zarządzający Lagardere Sports w Skandynawii, europejskiego przedstawiciela Pucharu Świata w hokeju na lodzie 2016.

„Chcemy być zauważalni dla naszych klientów poprzez łączenie naszej markę z imprezami sportowymi, które są ważne dla naszych użytkowników. Partnerstwo z Pucharem Świata w hokeju na lodzie 2016 to także sposób dla nas, aby pokazać naszą pasję do hokeja na wszystkich poziomach.” –  mówi Magnus Linder, szef sponsoringu w Betsson Group.

Puchar Świata w hokeju na lodzie rozpoczynają się w dniu 17 września, kiedy to Team Europe spotka się z USA. W turnieju wystąpi osiem drużyn, oprócz wspomnianych również: Szwecja, Rosja, Finlandia, Kanada, Czechy oraz Team North America. PŚ jest wspólnym przedsięwzięciem NHLPA i NHL przy współpracy z Międzynarodową Federacją Hokeja na Lodzie (IIHF).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.