Milenium sponsorem Zagłębia Lubin

Polska firma bukmacherska – Milenium – została oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin. Podpisana w czwartek umowa obowiązywać będzie przez najbliższe trzy lata.

– Z radością witam Milenium Zakłady Bukmacherskie w gronie firm wspierających Zagłębie Lubin. Wybór naszej oferty wyraźnie pokazuje, że klub jest postrzegany jako stabilny i wiarygodny partner – mówi Tomasz Dębicki, prezes zarządu Zagłębie Lubin SA.

– Wielokrotnie podkreślałem, że w budowie Wielkiego Zagłębia najważniejsze są solidne fundamenty. Obliczona na wiele lat współpraca z Milenium jest jednym ze sposobów na ich budowę. Jestem przekonany, że podpisana umowa przyczyni się do dalszego rozwoju klubu i naszej akademii.

Na mocy zawartego w czwartek porozumienia Milenium uzyskało tytuł oficjalnego sponsora i partnera Zagłębia. Logo firmy pojawi się na bandach, ściankach sponsorskich i innych materiałach reklamowych klubu. Partnerzy planują również szereg działań promocyjnych skierowanych do kibiców Miedziowych.

– Zagłębie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się klubów w Polsce. Jesteśmy pod wrażeniem przyjętej przez klub filozofii i konsekwencji w jej realizowaniu – przyznaje Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie. – Doceniamy to tym bardziej, że sami mocno stawiamy na rozwój, wprowadzając nowe technologie, rozszerzając sieć sprzedaży czy stale podnosząc jakość obsługi naszych klientów. Dlatego uznaliśmy, że połączenie sił przez Milenium Zakłady Bukmacherskie i Zagłębie Lubin jest czymś, co zarówno wzmocni nasze marki, jak i przyniesie korzyści drużynie oraz jej fanom.

Milenium to jeden z największych legalnych bukmacherów działających w Polsce. Od ponad 10 lat oferuje klientom możliwość zawierania zakładów w ponad 250 punktach stacjonarnych (dwa z nich znajdują się w Lubinie). Jako jedna z pierwszych firm w naszym kraju uruchomiła legalne zakłady w internecie. Ma również doświadczenie we wspieraniu polskiego sportu – od czterech lat jest oficjalnym sponsorem koszykarskiej Tauron Basket Ligi, pełniła również rolę sponsora wielu meczów piłkarskiej Ekstraklasy.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.