GO+bet otwiera strefy kibica w dwóch miastach

Nowy, legalny bukmacher na rynku – GO+bet – zacieśnia współpracę ze sponsorowanymi klubami – Wisłą Kraków i Koroną Kielce. Na obu stadionach w Krakowie i Kielcach podczas najbliższej kolejki Ekstraklasy i 1. Ligi pojawią się strefy kibica bukmachera.

GO+bet od niemal samego startu, firma jest bowiem aktywna na polskim rynku od kwietnia 2022 roku, mocno wspiera polski sport. Bukmacher rozpoczął współpracę z aż czterema klubami piłkarskimi. To ekstraklasowa Korona Kielce, a także pierwszoligowe Wisła Kraków, Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Kibice dotychczas mogli liczyć na różne bonusy na stronie bukmachera lub konkursy w mediach społecznościowych. Teraz GO+bet idzie o krok dalej i otwiera pierwsze strefy kibica na stadionach w Krakowie i Kielcach. Miejsca rozrywki będą dostępne podczas wybranych domowych spotkań Wisły i Korony.

W najbliższy weekend Biała Gwiazda podejmuje u siebie Ruch Chorzów, z kolei Scyzoryki goszczą Górnik Zabrze. Kibice, którzy przybędą na te spotkania, mogą liczyć na atrakcje zapewnione przez GO+bet. Według wstępnych informacji uczestnicy imprezy mogą liczyć na konkursy, gadżety oraz koszulki klubowe. Dodatkowo gośćmi stref mają być zawodnicy klubów czy ambasador GO+bet – Michał Listkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.