CEO Unibet o planach firmy

W najbliższych miesiącach Unibet, jeden z czołowych bukmacherów europejskich przygotowuje dla swoich klientów szereg nowości. O plany firmy w tym obszarze eGaming Review zapytał Dyrektora Generalnego Henrika Tjärnströma.

O EURO 2016: „Nie przewidujemy prowadzenia znacznie innych działań niż w poprzednich latach podczas wielkich imprez sportowych. Oczywiście EURO będzie okazją to pozyskania wielu klientów z całego kontynentu. Zamierzamy wykorzystać tą możliwość, nie spodziewamy się jednak nagłego wybuchu rynkowego w tym obszarze. (…) Pracujemy nad niektórymi aspektami marketingowymi. Konsekwentnie wprowadzane przez nas zmiany sprawiają, że oferta dla klientów jest coraz bardziej satysfakcjonująca. Chcemy kontynuować działania, które realizowaliśmy podczas MŚ w Brazylii kiedy zaproponowaliśmy użytkownikom rozbudowaną ofertę dostosowaną do wydarzeń bieżących. Uzyskaliśmy od naszych klientów wiele pozytywnych opinii zwrotnych i niewątpliwie chcemy ten aspekt naszych usług wnieść na jeszcze wyższy poziom.”

O nowym panelu zakładów: „W wersji beta jest on już dostępny dla naszych graczy. Wszystko idzie zgodnie z planem, podczas Mistrzostw Europy klienci będą mogli korzystać już z pełnej funkcjonaliści panelu. Zmieniliśmy moduł Flash na HTML5 co pozwala na większą personalizację panelu oraz jego płynniejsze działanie. Dzięki temu nasze możliwości powinny zostać optymalnie wykorzystane.

Źródło: eGaming Review

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.