betclic_logo_main

Licencja – Gibraltar
Wersje językowe:
flagibetclic
Dyscyplin sportowych – 40+
Live betting – Tak
Mobile betting – Tak
Live streaming – Nie

Zarejestruj się w Betclic

betclic_banner1

Betclic działa na rynku od 2005 roku. Klienci pewnie znają tą firmę głównie ze względu na reklamy, w których pojawiają się znane osobistości powiązane ze sportem. W Polsce do zarejestrowania się w Betclic zachęca znany i lubiany komentator Polsatu Mateusz Borek.

benner_bonus_betclicx

Graczy, którzy zarejestrują się na stronie bukmachera czeka miła niespodzianka w postaci Cashbacku do 100 złotych. W praktyce oznacza to, że pierwszy zakład można postawić w Betclic za darmo.
Screeny
Strona główna betclicscreen1x
Live betting betclicscreen2
Informacje
Nazwa Betclic
URL strony www.betclic.com
Rok założenia 2005
Wypłacalność 98.65%
E-mail support@betclic.com
 
Plusy ++++++ – Minusy
  • Duży wybór dyscyplin
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
  • Doskonała polska obsług klienta
  • Ciekawe promocje
  • Profesjonalna strona startowa
  • Mobilna wersja na tablet i smartfon
  • Nieco skomplikowana nawigacja
Ranking
sc10 9.55 / 10
Ranking ogólny 9.55
Software / grafika 9
Wybór gier 10
Bonus powitalny 10
Promocje 10
Warunki obrotu 9
Jackpoty 9
Wpłaty / wypłaty 9
Obsługa klienta 10
Wypłacalność 10
Opis
Betclic działa na rynku od 2005 roku. Klienci pewnie znają tą firmę głównie ze względu na reklamy, w których pojawiają się znane osobistości powiązane ze sportem. Marcel Desailly, Tony Parker, były piłkarz portugalski Paulo Futre, Węgier Dardai Pal, były trener Wisły Kraków Dan Petrescu, znany zarówno z osiągnięć na boisku jak i na ławce trenerskiej Ruud Gullit, były piłkarz niemiecki Thomas Berthold, a także znany czeski pomocnik Karel Poborsky są twarzami tego bukmachera w spotach reklamowych w różnych krajach. W Polsce do zarejestrowania się w Betclic zachęca znany i lubiany komentator Polsatu Mateusz Borek. Betclic jednak nie tylko skutecznym marketingiem stoi, bo zarówno ofertą zakładów jak i promocjami dostępnymi na serwisie warto się zainteresować.W porównaniu do najlepszych bukmacherów na rynku oferta dostępna na stronie Betclic prezentuje się średnio. Oczywiście nie brakuje najważniejszych opcji, szczególnie przy obstawianiu piłki nożnej, ale już zakłady dodatkowe, a także dodatkowe handicapy czy linie under/over nie są dostępne. Podobnie można ocenić ofertę tenisową choć dostępne do gry są rozgrywki challengerowe, które nadal są niedostępne na wielu stronach bukmacherskich. Kursy trzymają branżową średnią co znaczy, że nie odstają od reszty konkurencji, a są zdecydowanie lepsze niż najgorsi pod tym względem bukmacherzy internetowi. Oferta live jest również coraz lepsza i dotyczy to także meczów, które można obejrzeć za pośrednictwem strony internetowej. Podsumowując zatem: o ile oferta bonusowa zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji to oferta i kursy już nie, ale w sumie opinie na temat tego bukmachera są pozytywne i zdecydowanie można go polecić, szczególnie początkującym graczom.

zarejestruj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa