Zverev – Nadal, 11/11, godz: 21:00, kort: O2

Hiszpański tenisista Rafael Nadal zagra w finałach ATP 2019 w Londynie. Nadal rozpocznie swój turniej grając przeciwko Alexandrowi Zverev’owi z Niemiec.

Alexander Zverev jest panującym mistrzem w finałach ATP i będzie miał nadzieję obronić swój tytuł. Niemiec z kolei słabo prezentował się w Paris Masters, natomiast bardzo dobrze na kortach azjatyckich. Zverev awansował do finału mistrzostw Szanghaju i półfinałów China Open. To był niespójny sezon dla Aleksandra Zvereva, ale wydaje się, że znalazł dobrą formę na koniec sezonu.

Z kolei Rafael Nadal będzie miał nadzieję rozpocząć turniej od wygranej. Nadal wygrał US Open, ale od tamtej pory zmaga się z kontuzjami. Doniesienia prasowe wskazują, że nie jest on w 100% formie. Alexander Zverev i Rafael Nadal grali ze sobą 5 razy, a Hiszpan wygrał wszystkie 5 spotkań. Ostatni mecz pomiędzy tymi dwoma graczami odbył się w 2018 roku na Italian Open, gdzie Nadal wygrał w 3 setach. Tym samym, przy pełnej sprawności Nadal powinien wygrać to starcie, ale w obecnej postaci nie widzę takiego rozwiązania.

Typ:

„1” – @2.80

Typer PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.