Znany bukmacher ukarany za dopuszczenie do gry kradzionymi pieniędzmi

zakłady bukmacherskie

2,2 mln funtów kary musi zapłacić grupa Paddy Power Betfair za dopuszczenie do gry w sieci pieniędzmi pochodzącymi z kradzieży. Firma bukmacherska odpowie także za niedostateczną ochronę klientów uzależnionych od hazardu.

Komisja Hazardowa (Gambling Commision) określiła zaniedbania Paddy Power jako “niedopuszczalne”. Firma przeprosiła i zapewniła, że zaostrzy swoje procedury.

[quote style=”1″ author=””]Operatorzy muszą stosować podstawową zasadę – znać swoich klientów. Jeśli się do niej stosują, a ponadto będą stawiać właściwe pytania, mają duże szanse na wypełnienie wymogów dotyczących zapobiegania praniu pieniędzy i odpowiedzialności społecznej – stwierdził Richard Watson, dyrektor komisji.[/quote]

W ramach porozumienia Paddy Power Betfair przekaże £1,7 mln na GambleAware, niezależną organizację charytatywną walczącą z uzależnieniem od hazardu.

[quote style=”1″ author=””]Mamy obowiązek interweniowania, gdy nasi klienci angażują się w patologiczny hazard. W tych pięciu przypadkach nasze interwencje nie przyniosły efektu i bardzo jest nam z tego powodu przykro – zapewnił dyrektor generalny Paddy Power Betfair, Peter Jackson, dodając, że w ostatnich latach firma zainwestowała w szeroko zakrojony program ochrony klientów.[/quote]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.