Zespół Superbet wzmacnia się poprzez zatrudnienie Terry’ego Pattinsona

Zespół Superbet został wzmocniony poprzez sprowadzenie Terry’ego Pattinsona, weterana branży hazardowej i byłego szefa bukmacherów w William Hill.

 

Mająca także licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce firma, zatrudniła Terry’ego Pattinsona, byłego pracownia William Hilla, jako nowego dyrektora bukmacherów. Pattinson spędził ponad 11 lat w William Hill, początkowo jako szef zakładów na żywo, a następnie dekadę jako dyrektor bukmacherów całej grupy.

 

O Terry Pattinsonie można powiedzieć, że jest światowym liderem wśród zarządzania wielokanałowym działem bukmacherów z głęboką wiedzą na temat zakładów na większości światowych rynków, w tym w Azji, Indiach, Australii, Wielkiej Brytanii, USA i Europie Zachodniej. Zaznaczył swoją obecność w grach hazardowych i udział w rynku oraz zapewnił znaczny wzrost zysków na szybko rozwijającym się rynku. Wyniósł William Hill jako jedną z najbardziej dominujących firm w zakładach bukmacherskich online.

 

Pattinson łączy unikalne i wiodące na rynku umiejętności techniczne i handlowe z wglądem konsumentów i zrozumieniem złożonego globalnego środowiska regulacyjnego. Opracowuje innowacyjne propozycje cyfrowe i zapewnia ekspansję międzynarodową, wykorzystując głębokie zrozumienie wpływu technologii na gry. Prowadzi, motywuje i maksymalizuje komercyjny wpływ ekspertów w modelowaniu przewidywania w celu ustalenia prawdopodobieństwa i wyników.

 

Oto, co Terry Pattinson napisał na swoim profilu LinkedIn o nowej roli w zespole Superbet:

Zostałem zatrudniony do nowo utworzonej roli dyrektora działu bukmacherów w Superbet, aby ustalić i wdrożyć nową globalną strategię tradingową. Współpracuję z obecną firmą zajmującą się zakładami sportowymi online i offline, aby zwiększyć rozwój międzynarodowy w sposób organiczny i poprzez fuzje i przejęcia. Jako silny zespół analityków bukmacherskich, produktowych i ilościowych, moja rola obejmuje trading we wszystkich dyscyplinach sportowych na całym świecie. Jestem odpowiedzialny za nadzorowanie kursów i zarządzanie ryzykiem, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, produktami i technologią związaną z zakładami sportowymi, oraz ściśle współpracuję z marketingiem i innymi działami w celu opracowania metod przyciągania i zachwycania naszych klientów.

 

Ciekawe jaki wpływ taki transfer będzie miał na firmę w naszym kraju.

1 thought on “Zespół Superbet wzmacnia się poprzez zatrudnienie Terry’ego Pattinsona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.