Zakupy STS w Czechach

STS nabył czeską firmę technologiczną Betsys, która dostarcza rozwiązania dla systemów obsługujących zakłady zawierane przez klientów bukmachera.

 

Kanały online są już odpowiedzialne w 85 procentach za przychody polskiej firmy.

 

Punkty naziemne, w których zapaleni fani Premier League i Ligi Mistrzów stawiają zakłady na wyniki meczów, są odpowiedzialne za coraz mniejszą część biznesu. Zakłady przenoszą się do Internetu, a bukmacherzy zaczynają ze sobą konkurować nie tylko o atrakcyjność kursów, ale także o wygodę płatności, wygląd, przejrzystość i szybkość stron internetowych.

 

Dlatego tak ważne jest przejęcie Betsys, w którym STS posiadało wcześniej udziały mniejszościowe. Największa polska firma bukmacherska konsekwentnie uniezależnia się od zewnętrznych dostawców usług IT. Betsys i STS zatrudniają prawie stu specjalistów technologicznych, którzy dbają o rozwój autorskiego systemu bukmacherskiego.

 

Prezes STS, Mateusz Juroszek, podkreśla, że ​​posiadanie własnego systemu i możliwość rozwijania go w trybie wewnętrznym to kluczowa zaleta w branży bukmacherskiej.

 

„Tylko najlepsze europejskie firmy bukmacherskie mogą pochwalić się zastrzeżoną technologią i platformą. To kolejny obszar, który wyraźnie odróżnia nas od innych operatorów zarówno w Polsce, jak i w Europie” – mówi prezes STS.

 

Dzięki pracy nad kanałem internetowym STS został wzbogacony o aplikację mobilną dostępną na iOS i Android, a także szybki system wypłat STSPay, który współpracuje z największymi bankami w Polsce, w tym PKO BP, mBank, ING, BZ WBK, Alior i Millennium Bank. Bukmacher zapewnia także fanom transmisje około 5000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca.

3 thoughts on “Zakupy STS w Czechach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.