Zakłady bukmacherskie Totolotek wprowadzają aplikację BETSCAN

Totolotek – polski legalnie działający bukmacher – wprowadził nową, darmową aplikację BETSCAN. Umożliwia ona między innymi skanowanie papierowych kuponów z zakładami oraz śledzenie wyników wydarzeń sportowych „na żywo”. Osoby, które będą aktywnie korzystać z aplikacji co miesiąc mogą dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody.

Nowa aplikacja bukmachera zawiera trzy kluczowe elementy. Pierwszym z nich jest funkcja SKANUJ KUPON – możliwość sprawdzania na smartfonie wyników tradycyjnych kuponów za pomocą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem smartfona specjalnego pola na kuponie pojawia się informacja o statusie zakładu.

Drugi element to WYNIKI NA ŻYWO – podgląd wyników wydarzeń sportowych w trakcie ich trwania. Po włączeniu aplikacji, na ekranie głównym użytkownik widzi listę aktualnie toczących się wydarzeń sportowych, wraz z informacją o aktualnych kursach. Użytkownik ma też możliwość sprawdzenia jakie wydarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Ostatnim elementem aplikacji są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada, użytkownik jest przenoszony do zakładki z grami. Obecnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby celnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W aplikacji BETSCAN wprowadzono także element rywalizacji pomiędzy użytkownikami. Za aktywne używanie aplikacji – skanowanie kuponów, połączenie konta z Facebookiem, czy zdobycie mistrzostwa w grach – przyznawane są wirtualne punkty. Co miesiąc najlepsze 5 osób nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca otrzymuje dodatkowo tablet. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi wynikami ze znajomymi, udostępniając na swoich profilach w kanałach społecznościowych informację o wygranej w grze lub zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

Aplikacja BETSCAN została stworzona głównie z myślą o graczach, którzy na co dzień korzystają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów. W ciągu kilku sekund mogą oni sprawdzić wyniki wydarzeń sportowych i swoich wydrukowanych kuponów, wejść do rywalizacji o nagrody i zagrać dla przyjemności w gry sportowe na swoim smartfonie – mówi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor ds. Marketingu w Totolotku.

Aplikacja powstała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs tworzy autorskie aplikacje w oparciu o model SaaS. Produkty firmy pozwalają klientom zawierać zakłady wzajemne w dowolnym czasie i miejscu.

Link do pobrania aplikacji BETSCAN dla systemu Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.totolotek.d3

Link do pobrania aplikacji BETSCAN dla systemu iOS:
https://itunes.apple.com/pl/app/betscan/id1287089026?mt=8

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *