X-KOM Ago Mistrzem Polski

Zakończył się dwudziesty sezon ESL Mistrzostw Polski. W niedzielę po raz drugi ekipa x-kom ago sięgnęła po mistrzowski tytuł.

 

Podczas finałowego pojedynku drużyna x-kom ago zagrała z formacją AVEZ Esport. Do rozstrzygnięcia wyniku potrzebne były tylko dwie mapy, które padły łupem ekipy x-kom. Tym samym po dwóch latach znów znaleźli się na najwyższym stopniu podium, wygrywając przy tym 25 000 złotych. Oprócz pieniędzy zawodnicy wywalczyli awans do internetowego turnieju ESL European Championship, którego zwycięzca otrzyma miejsce w LANowych kwalifikacjach do jednego z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie – ESL One Cologne.

 

Przypomnijmy, że niespełna trzy miesiące temu głównym sponsorem ekipy x-kom ago został legalny bukmacher w Polsce, firma forBET.

 

Wspólne działania dotyczą wszystkich dywizji nadwiślańskiej organizacji: CS:GO, StarCraft II oraz Fortnite. Kontrakt x-kom AGO i forBET wzmocni obecność bukmachera w obszarze esportu.

 

W 2019 przechodząc rebranding z x-kom, Jastrzębie we współpracy z ekspertami esportsLAB odbudowali swój skład Counter Strike: Global Offensive, by móc powrócić na szczyt światowych rankingów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.