Wyjątkowy klient, niezwykłe doświadczenie

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak to jest być klientem VIP, w Betclic oznacza to, że ​​zostaniesz potraktowany wyjątkowo.

Co to oznacza?

Zyskasz dostęp do ofert premium i poczujesz się wyróżniony dzięki opiece dedykowanego zespołu. Otrzymasz najlepszą ofertę, szytą na miarę – idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Jak to działa?

  • Dedykowany zespół obsługi VIP – Zespół VIP będzie do Twojej dyspozycji. Betclic zapewni Ci profesjonalną pomoc swoich managerów, abyś odczuł 100% z gry!
  • Ekskluzywne promocje – Jako wyjątkowy klient Betclic, otrzymasz oferty specjalne i promocje z myślą o Tobie – tak, aby dokładnie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.
  • Nagrody specjalne – Upominki, zaproszenia na wydarzenia sportowe, dedykowany menadżer – Betclic zadba o Ciebie tak, aby zapewnić miłe wspomnienia i ekscytujące, niezapomniane doświadczenia.
  • Oferty premium – Betclic docenia zaangażowanie Klienta VIP i ceni jego zdanie. Otrzymasz więc dostęp do nowych promocji serwisu i nowinek technologicznych o wiele wcześniej niż inni.

Jak zostać Klientem VIP?

Klientem VIP w Betclic możesz zostać wyłącznie na specjalne zaproszenie bukmachera. Tworząc elitarne grono użytkowników, Betclic bierze pod uwagę m.in. aktywność na koncie, zaangażowanie i lojalność Gracza.

Zatem najlepszy sposób by do dołączyć do grona najlepszych, to po prostu… cieszyć się grą, razem z Betclic!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.