Wydawca gazety The Sun uruchamia zakłady sportowe online

Firma News UK, która jest właścicielem gazet The Sun i The Times w Wielkiej Brytanii zdecydowana jest uruchomić markę zakładów sportowych, po podpisaniu umowy partnerskiej z australijskim operatorem Tabcorp Holdings. Zakłady Sun Bets zostaną uruchomione w przyszłym roku, a wydawca gazety zajmie się jednocześnie promowaniem marki.

News UK twierdzi, że tytuły ich gazet stanowią około 33% czytanych w Wielkiej Brytanii co tydzień, a zasięgiem obejmują około 10 milionów czytelników.

David Attenborough, prezes i dyrektor zarządzający w Tabcorp, powiedział: „Wejście na rynek brytyjski w partnerstwie z News UK jest ekscytującą szansą dla Tabcorp aby pokazać nasze zdolności na  brytyjskim rynku hazardowym. The Sun ma ponad 10 milionów czytelników tygodniowo i ponad milion fanów aktywnie zaangażowanych w „The Sun Dream Team FC Fantasy Football competition”.

Firma Tabcorp w ostatnim czasie prowadziła rozmowy z operatorem Tatts nad ewentualnym partnerstwem ale w listopadzie oświadczono, że obie strony nie są w stanie dojść do porozumienia.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *