Wybory powszechne w Wielkiej Brytanii

Najbliższe prawdy kursy na Liberalnych Demokratów w wyborach w Wielkiej Brytanii 2019, szacowane są na 65.00.

Wszystko dlatego, że są częścią wielkiej antykonserwatywnej koalicji. Możliwość zwycięstwa w tych wyborach tej partii leży tylko w głowie matematyków, ponieważ nie mają oni raczej większych szans. Przyczyną takich sondaży jest Brexit, który wstrząsnął politycznym krajobrazem Wielkiej Brytanii. Najlepiej doszacowane kursy na to zdarzenie można znaleźć u zagranicznych bukmacherów, niemniej w Polsce, najatrakcyjniej prezentuje się oferta STS. Choćby dlatego, że nikt nie jest pewien tego co się stanie.

Jo Swinson rozpoczęła kampanię wyborczą manifestem, który obiecuje rozwiązać najistotniejsze problemy, przed którymi stoi kraj. Niestety, szanse na liberalnych demokratów w wyborach do parlamentu nie za bardzo się poprawiły. Najwyraźniej elektorat nie jest tak chętny do podążania za nimi, nawet w obliczu zbliżającego się kryzysu klimatycznego, awarii infrastruktury oraz Brexitu.

Brexit pozostaje jednak najważniejszym przedmiotem tych wyborów. Jednak partie rozmawiają także o innych sprawach. Jednak większość głosujących odda głos w wyborach na podstawie polityki partii dotyczącej tego wszechstronnego problemu. To wyjaśnia, dlaczego szanse liberalnych demokratów w wyborach w 2019 roku są tak niskie. To partia, która chce cofnąć czas, uchylić art. 50 i po prostu anulować Brexit.

Gromkie zapowiedzi dotyczące kwot, które zostaną wydane na oczyszczenie klimatu, czy infrastrukturę w Wielkiej Brytanii są nazbyt optymistyczne. Niemniej mogą być mrugnięciem oka w stronę innych partii, celem zbudowania koalicji. Tym samym szanse liberalnych demokratów w wyborach są nieco lepsze niż się wydaje.

Poniżej przedstawiamy kursy na wybory parlamentarne w STS:

  • Partia Konserwatywna @1.05
  • Partia Pracy @10.00
  • Liberalni Demokraci @65.00
  • Brexit Party @300.00
  • Change UK @1000.00
  • UKIP @1000.00
  • Partia Zielonych @1000.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.