Wszystko, co musisz wiedzieć o bankrollu w wirtualnych kasynach

Bankroll to koncepcja, która będzie pojawiać się regularnie na platformach internetowych, na których dokonywane są określone płatności. Jest to powszechne u bukmacherów internetowych lub kasyn, takich jak total. Jeśli zamierzasz korzystać z tego typu platform, ważne jest, abyś wiedział, o czym mówimy i jak sobie z tym poradzić.

 

Kiedy stawiamy zakład, decydujemy się zagrać w automaty online, blackjacka lub ruletkę, żadna platforma nie pozwoli nam bezpośrednio wykorzystać naszych pieniędzy. I chodzi o to, że ten proces byłby całkowicie bezpieczny, ponieważ nasze dane osobowe mogłyby zostać naruszone.

 

Zamiast tego odtwarzany jest zasób bankrolla.

 

Czym jest bankroll?

 

Bankroll można zdefiniować jako wirtualny portfel. Aby móc wchodzić w interakcję z tego typu platformą, nie będziemy mieli innego wyjścia, jak uzupełnić bankroll niektórymi z dostępnych metod płatności. Najczęściej płaci się kartą kredytową lub debetową albo przelewem bankowym. Jednak na rynku zaczynają dominować metody takie jak PayPal czy Skrill.

 

W przypadku, gdy bankroll osiągnie 0, system nie pozwoli nam dalej obstawiać pieniędzy, jeśli go nie uzupełnimy. Jeśli nam się uda, ten wirtualny portfel się zapełni.

 

Główne cechy bankrolla

 

Chociaż doładowanie pieniędzy jest łatwe, wypłata nie jest. W zależności od warunków ustalonych przez sam podmiot, możemy być zmuszeni do osiągnięcia pewnej ilości lub wykonania określonej liczby ruchów, aby ją odblokować. Ta ostatnia sytuacja jest dość powszechna, gdy korzystamy z bonusu lub kodu promocyjnego, który zwiększa kwotę depozytu o znaczny %.

 

Głównym błędem, który popełniają początkujący gracze, jest próba odzyskania pieniędzy ze swojego bankrolla w momencie, gdy go przegrają. Na przykład, jeśli gracz gra z bankrollem w wysokości 100 €, to błędne myślenie doprowadzi go do ponownego uzupełnienia tej kwoty, jeśli ją przegra. Jeśli nie kontrolujesz tego sposobu działania, może to prowadzić do hazardu, który całkowicie zniszczy twoje życie.

 

Kiedy bankroll zostaje doładowany, najczęściej system prowadzi nas do niezależnej platformy płatniczej. Przykładowo, jeśli płacimy kartą, system skieruje nas na platformę naszego banku. Jeśli zapłacimy za pomocą PayPal, przeniesie nas to na platformę podmiotu… Gwarantuje to, że nie ma żadnego rodzaju naruszenia z zewnątrz, unikając kradzieży tożsamości.

 

Szybkie wskazówki, jak prawidłowo zarządzać bankrollem

 

  • Rodzaj bankrollu: będziesz musiał zastanowić się, czy użyć stałego czy zmiennego bankrolla. Jeśli zaczynasz grać, najlepszą opcją jest wybranie opcji stałej.

 

  • Stabilność: po pewnym czasie w kasynach online możesz wypróbować zmienny bankroll. W ten sposób możesz zminimalizować straty.

 

  • Badanie metod: można znaleźć wiele metod, które pozwalają Ci przechylić szalę sukcesu na Twoją korzyść, np. metoda Kelly’ego czy Fibonacciego. Przestudiuj je i ustal, który z nich zastosować.

 

To wszystko, co musisz wiedzieć o bankrollu.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *