Wszystkie punkty bukmacherskie w Anglii zostaną ponownie otwarte

lockdown

Wszystkie punkty bukmacherskie w Anglii będą mogły zostać ponownie otwarte od 3 grudnia, w tym te na obszarach o największej liczbie infekcji Covid-19. Rząd podjął decyzję o zezwoleniu na ponowne otwarcie punktów bukmacherskich we wszystkich regionach po zakończeniu obecnej blokady.

W niektórych miejscach widzowie będą mogli wracać na imprezy sportowe.

Przed obecną ogólnokrajową blokadą w Anglii rząd stworzył trójpoziomowy system, w którym regiony najwyższego szczebla byłyby zmuszone nałożyć surowe środki, w tym zamknięcie wielu mniej istotnych biznesów.

Ograniczenia te początkowo obejmowały zamknięcie punktów bukmacherskich i kasyn, ale rząd zdecydował, że punkty bukmacherskie będą teraz mogły otwierać się na poziomie trzecim.

Kasyna na razie nadal będą musiały zostać zamknięte, chociaż poprzednia godzina policyjna o 22:00 we wszystkich obiektach gościnnych zostanie przedłużona do godziny 23:00.

W międzyczasie regiony na poziomie pierwszym i drugim będą mogły po raz pierwszy od marca umożliwić widzom powrót do wydarzeń sportowych.

Obiekty w regionach pierwszego poziomu będą mogły pomieścić do 4000 widzów lub 50% ich pojemności na stadionach zewnętrznych i torach wyścigowych.

Na poziomie drugim będzie mogło przebywać na obiektach plenerowych do 2000 widzów. W halach limit będzie wynosił 1000 osób na obu poziomach. Oczekuje się, że system poziomów będzie obowiązywał co najmniej do marca.

Dyrektor generalny Betting and Gaming Council (BGC), Michael Dugher, z zadowoleniem przyjął decyzję o zezwoleniu na ponowne otwarcie zakładów bukmacherskich, ale wezwał do otwarcia także kasyn w obszarach trzeciego poziomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.