Wojciech Sobierajski i Aleksandra Kluczka ambasadorami forBET

Ekipa forBET nie przestaje zaskakiwać. W związku z tym, że firma na początku tego miesiąca stała się oficjalnym partnerem Runmagedonu, następnie rozkręciła akcję przeznaczoną dla biegaczy, pod nazwą forBET Runners, obecnie idąc tym torem, zaprosiła do współpracy Wojciecha Sobierajskiego i Olę Kluczkę.

Wojciech Sobierajski to czterokrotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami (OCR), a także wicemistrz Świata na 100-metrowym torze przeszkód oraz jedensato-krotny zwycięzca Runmageddon Games.

Ola Kluczka to z kolei dwukrotna zwyciężczyni Runmagedon Games, a także zawodowy żołnierz reprezentujący Wojsko Polskie w pięcioboju wojskowym.

Ekipa forBET znana jest z niecodziennych i pionierskich metod promocji firmy, zatem wejście w świat biegaczy nie powinno zaskakiwać. Tym bardziej, że bukmacher chce być rozpoznawalny jako firma promująca sportowy tryb życia, a bieganie staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju.

Przypuszczam, że firma bardzo zaangażuje się w promocję tej dyscypliny, ponieważ w swoich szeregach zrzesza wielu fanów biegania, których można spotkać na różnego rodzaju zawodach. Jak wspomniał Mariusz Świętochowski – dyrektor operacyjny w forBET „Chcemy, by nasi klienci nie tylko obstawiali mecze, a następnie siedzieli przed telewizorem. Stworzymy różnego rodzaju akcje, które wręcz zachęcą graczy, by wyszli z domu pobiegać. Same pozytywy”.

Współpraca z nowymi ambasadorami z pewnością pomoże w promocji zarówno firmy, jak i zawodów, w które angażuje się ten legalny bukmacher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.