Wnioski o licencję na zakłady bukmacherskie – aktualizacja

Ministerstwo Finansów

Z informacji, które uzyskaliśmy z Ministerstwa Finansów wynika, że liczba wniosków o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce nie zmieniła się. Zmieniła się za to ich struktura.

I tak, obecnie aż 9 podmiotów ubiega się o zezwolenie na zakłady wzajemne w punktach naziemnych (8 z nich to podmioty z siedzibą na terytorium Polski).

stan na dzień 1 sierpnia 2017 r.:

[ulist style=”1″] 6 podmiotów ubiega się o zezwolenie na zakłady wzajemne przez sieć Internet na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w tym 3 podmioty mające siedzibę na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym,
9 podmiotów ubiega się o zezwolenie na zakłady wzajemne w punktach naziemnych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w tym 1 podmiot mający siedzibę na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym.
[/ulist]

Zarejestruj się w LV BET i odbierz BONUS POWITALNY DO 1000 PLN!

LVbet - Sponsor Serwisu - 728x90

3 thoughts on “Wnioski o licencję na zakłady bukmacherskie – aktualizacja

  1. Fajnie że się ubiegają i fajnie że robią to legalnie a nie na chama cisną do Polski bez żadnych pozwoleń regulacji itp. Ja od czasu wprowadzenia ustawy hazardowej gram tylko legalnie bo zwyczajnie boje się kar. I tylko legalnych bukmacherów uznaję.

    1. Teraz boisz się kar, kiedy są one tak naprawdę niższe, niż wcześniej? Teraz zaczynasz uznawać tylko legalnych bukmacherów? A przedtem co? Ustawa nie była dla Ciebie wiążąca?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.