Własny punkt bukmacherski

Zakładu bukmacherskie to świetny biznes z finansowego punktu widzenia, ale z reguły tylko dla firm, które je urządzają. Jeśli nie masz kapitału, aby otworzyć własną firmę z zakładami sportowymi to może warto pomyśleć nad programem franczyzowym.

Jeśli posiadasz własny lokal, a najlepiej pub to otworzenie punktu bukmacherskiego może okazać się świetnym pomysłem. Obecnie kilku operatorów na Polskim rynku poszukuje partnerów m.in. Fortuna czy Superbet.

Polskie firmy bukmacherskie współpracują z partnerami na zasadach franczyzy. Polega to na udostępnianiu swojej marki i produktów w zamian za procent z zysków.
Ten model biznesowy jest bardzo popularny w naszym kraju. Masa sklepów spożywczych w Polsce działa na takich zasadach.

Co można zyskać na współpracy z bukmacherem?
• szansę na nowych lojalnych Klientów
• szansę na poznanie nowego, atrakcyjnego biznesu
• szansę na rozwój własny i swoich Pracowników
• szansę na dodatkowy dochód przy minimalnych nakładach finansowych

Ważne, jest że nie ponosisz żądnych kosztów wstępnych inwestycji. Wydzielone przez Ciebie miejsce w Twoim lokalu zostanie starannie przygotowane, otrzymasz niezbędny sprzęt IT, ekrany i wsparcie na każdym poziomie. Twoi pracownicy zostaną przeszkolenie w odpowiedni sposób. Twoje jedyne koszty to media jak prąd czy Internet i wynagrodzenie dla pracownika.

Wysokość Twojej prowizji będzie zależeć od osiągniętego zysku Twojego punktu lub wygenerowanego obrotu. Wszystko zależy jak jest skonstruowana umowa. O wysokości prowizji nie będziemy pisać, ponieważ w każdej firmie jest ona różna i zależy od wielu czynników m.in. lokalizacji, czy produktu (inna stawka prowizyjna od zakładów sportowych, a inna od sportów wirtualnych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.