Właściciel Unibetu zakupił 32Red za prawie 176 milionów funtów

unibet

Zarząd Kindred Group, która jest właścicielem m.in. marki Unibet doszedł do porozumienia z zarządem 32Red w sprawie oferty gotówkowej, na mocy której nabędzie cały wyemitowany pakiet akcji 32Red stając się jego 100-procentowym właścicielem.

32Red jest spółka notowaną na londyńskiej giełdzie. Transakcja ta jest zgodna ze strategię skupiania w grupie Kindred wielu Marek aby umacniać swoją pozycję na rynku hazardu internetowego w Wielkiej Brytanii.

Założona w 2002 roku, 32Red jest firmą zarejestrowaną w Gibraltarze w sektorze gier hazardu internetowego, która operuje w zakresie kasyna internetowego, pokera online, bingo online a także internetowych zakładów sportowych. Należą do niej takie marki jak: 32Red.com, 32RedPoker.com, 32RedBingo.com czy 32RedSport.com.

W 2015 roku 32Red pozyskał Roxy Palace online Casino. 32Red posiada licencje na hazard online uzyskane na Gibraltarze, w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Zatrudnia w siedzibie na Gibraltarze 125 pracowników.

[numblock num=”” style=”3″]Przejęcie 32Red jest zgodne z naszą strategią łączenia w grupie wielu Marek i chęcią ciągłego rozwoju i poszerzania portfolio. 32Red jest wysokiej jakości produktem ukierunkowanym na klienta tak jak i cała reszta grupy Kindred. – powiedział Henrik Tjärnström, Prezes Zarządu Kindred Group.[/numblock]

KOMUNIKAT KINDRED GROUP

1 thought on “Właściciel Unibetu zakupił 32Red za prawie 176 milionów funtów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.