William Hill z Washington Wizards

Operator nawiązał współpracę z właścicielem Washington Wizards, Monumental Sports & Entertainment.

William Hill US nawiązał współpracę z firmą Monumental Sports & Entertainment, aby oferować zakłady sportowe na stadionie Capital One Arena w Waszyngtonie.

W ramach umowy Hills stanie się wyłącznym partnerem bukmacherskim zespołów NBA, NHL i WNBA Washington Wizards, Capitals i Mystics, które są również własnością prezesa Monumenta, Teda Leonsisa.

Leonsis powiedział, że partnerstwo poprawi wrażenia fanów dzięki innowacyjnym możliwościom gry oraz wyjątkowym opcjom gastronomicznym i kulinarnym.

„Nasza współpraca z William Hill uzupełnia naszą wizję uczynienia naszej areny najważniejszym celem sportu i rozrywki w Waszyngtonie”powiedział Leonsis.

Premiera oczekuje na zatwierdzenie przez organ regulacyjny.

Miejsce bukmachera na Capital One będzie zajmowało dwa piętra i będzie otwarte w dni wolne od wydarzeń. Fani zakładów będą mogli również korzystać z mobilnego bukmachera William Hill na terenie obiektu.

Joe Asher, dyrektor generalny William Hill USA, powiedział: „Podzielają naszą wizję i zasady dotyczące oferowania fanom innowacyjnych możliwości zakładów sportowych w odpowiedzialny sposób, a umowa ustanawia nowy punkt odniesienia dla tego, jak branża będzie służyć fanom i jak fani angażują się w sport” 

 

1 thought on “William Hill z Washington Wizards

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.