William Hill wzmacnia polskie centrum firmy

Jeden z największych bukmacherów w Europie, firma William Hill rozpoczęła proces zamykania swojego „biura Gametek” w Sztokholmie.

Decyzję grupy bukmacherskiej FTSE podjętą w celu uproszczenia struktur operacyjnych. W oświadczeniu, William Hill zapowiada zamknięcie biura w Sztokholmie jako „naturalny krok” w integracji firmy MRG Group z jej szerszą organizacją.

William Hill zamierza całkowicie zamknąć biura Gametek do końca 2020 roku. Grupa bukmacherska wkrótce rozpocznie proces konsultacji z pracownikami.

Wspierając transformację, William Hill potwierdza, że ​​wzmocni swoją krakowską jednostkę technologiczną o kolejne role, które zostaną utworzone w ich polskim centrum, wspierając projekty globalnego wzrostu.

„Przyjmujemy podejście zespołowe do rozwoju produktu, w którym zespoły są dostosowane do obsługiwanego obszaru biznesowego. Wymaga to od nas zbudowania odpowiedniej liczby zespołów o odpowiednich umiejętnościach, co oznacza, że ​​musieliśmy podjąć trudne decyzje dotyczące lokalizacji. Naszym zamiarem jest zamknięcie biura w Sztokholmie do końca roku, oraz migracja pracy, a w niektórych przypadkach także pracowników, do Krakowa lub Leeds. ”

William Hill kontynuuje restrukturyzację swoich ram operacyjnych pod przewodnictwem prezesa Grupy Ulrika Bengtssona. Firma postanowiła wzmocnić swoją obecność cyfrową na arenie międzynarodowej, przy jednoczesnym przyspieszeniu współpracy w ramach joint venture na rynku amerykańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *