William Hill sponsorem ważnej walki bokserskiej

William Hill będzie głównym sponsorem walki IBF wagi ciężkiej, w której zawalczą Charles Martin i Anthony Joshua. Walka odbędzie się 9 kwietnia w londyńskiej O2 Arena i według ekspertów, może być jedną z najbardziej fascynujących potyczek na ziemi brytyjskiej w ostatnich latach.

Zdaniem znawców rynku hazardowego jest to kolejny znak dowodzący wycofywanie się podmiotów bukmacherskich ze sponsorowania branży wyścigów konnych w Wielkiej Brytanii. Kontrowersyjne uregulowania obecnie wymagają od operatorów zapłaty 7,5% zysku z zakładów internetowych + 10,75% standardowej opłaty detalicznej. Dla firm bukmacherskich są to zbyt wysokie stawki, dlatego budżety marketingowe są wykorzystywane w innych dyscyplinach sportowych, co przyznał również w ostatnich dniach rzecznik prasowy William Hill.

Mimo takiego stanowiska WH w ostatnich dniach, BetVictor poinformował o podpisaniu umowy z British Racing, dzięki czemu firma została oficjalnym operatorem zakładów na wyścigi konne oprócz bet365, 32Red i Betfair.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.