William Hill pozywa FanDuel

William Hill USA wszczął proces przeciwko FanDuel, oskarżając operatora o skopiowanie przewodnika do obstawiania dla początkujących amerykańskich graczy zakładów sportowych.

Hills złożyła pozew cywilny w sądzie federalnym w New Jersey, twierdząc, że przewodników zakładów FanDuel „How To Bet Betting Guide” po raz pierwszy rozdany na torze wyścigowym Meadowlands w lipcu naruszył jego prawa autorskie. Zarzuca się, że broszura FanDuel jest „rażącym naruszeniem dzieła chronionego William Hill”.

Prawnicy przytaczają kilka przypadków duplikacji pomiędzy dwiema broszurami, w tym wykorzystanie tych samych przykładów zakładów i opisów.

W pozwie twierdzi się również, że kilka artykułów stanowiło „nieautoryzowane, zasadniczo identyczne kopie” dzieł chronionych prawem autorskim Williama Hilla.

Na podstawie tych dowodów Hills stwierdza, że ​​naruszenie było: „umyślne, celowe i powoduje „nieodwracalną szkodę”.

W związku z tym firma domaga się ustawowych odszkodowań i kosztów od FanDuel, wraz ze stałym nakazem uniemożliwiającym firmie dalsze korzystanie z praw autorskich i pełnym ujawnieniem zysków osiągniętych przez firmę w wyniku tych naruszeń.

 „Nie dążymy do sporów, ale to niedorzeczne. Jeśli sąd stwierdzi na naszą korzyść, część wpływów będzie finansować stypendia na twórcze programy pisarskie na uniwersytetach w New Jersey. „

powiedział CEO William Hill USA, Joe Asher 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa