Warta Poznań z TOTALbet

Warta Poznań ma nowego sponsora strategicznego. Będzie nim legalna firma bukmacherska w Polsce, TOTALbet.

Warta Poznań od dłuższego czasu poszukiwała głównego sponsora, którego logo będzie umieszczone na środku koszulek Zielonych. W piątek prezes klubu Bartłomiej Farjaszewski wraz z dyrektorem ds. marketingu Jarosławem Żubkiem przedstawili nowego sponsora strategicznego Warty, którym został legalny bukmacher TOTALbet.

Umowa sponsorka została zawarta do końca sezonu 2020/21, a logo TOTALbet będzie znajdować się w centralnym miejscu na koszulce Warty Poznań, czyli tam, gdzie do tej pory figurował kod QR. Co ciekawe, TOTALbet od jakiegoś już czasu poszukiwał klubu, z którym będzie mógł nawiązać współpracę. Firma rozważała inne opcje w 1 Lidze, ale ostatecznie zdecydowała się na współpracę z Wartą. Przedstawiciele TOTALbet otwarcie mówili, że oprócz wyników, to barwy klubu Warty Poznań miały duży wpływ na podpisanie umowy, bo firma TOTALbet także ma w swoim logo zielone kolory.

Bardzo się cieszę z tej umowy i pozyskania sponsora strategicznego dla Warty Poznań. Przez ostatnie półtora roku wprowadziliśmy wiele zmian w klubie, ale brakowało nam sponsora, którego logo moglibyśmy prezentować w centralnym miejscu koszulek meczowych. Udało nam się pozyskać firmę TOTALbet i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi – mówi Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań S.A. – Używając języka z branży naszego sponsora: wierzę w to, że został dostrzeżony dobry kurs Warty Poznań, cieszymy się, że TOTALbet postawił na nas i mamy nadzieję, że szybko okaże się, iż był to dobry typ.

Firma mocno wierzy, że Warcie uda się awansować do piłkarskiej Ekstraklasy, bo będzie miało to wpływ zarówno na rozwój umowy sponsorskiej, jak i zupełnie nowe miejsca dostępu. TOTALbet to jedna z nowych firm na rynku, posiadająca legalną licencję, która została założona w 2017 roku.

Stawiamy na jakość, podobnie jak Warta Poznań. Mam na myśli nie tylko jakość drużyny, ale także pracowników, z którymi nawiązaliśmy bardzo profesjonalny kontakt. Dzięki temu jestem pewny, że dobrze wykorzystamy wspólny czas, z korzyścią dla obu stron – dodaje dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

1 thought on “Warta Poznań z TOTALbet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *