W Unibet obstawisz za pomocą głosu?

Unibet rozpoczął testowanie technologii rozpoznawania głosu w najnowszej odsłonie mobilnej aplikacji bukmachera. Funkcjonalność ta obecnie oczekuje na zatwierdzenie przez Apple. Jest efektem współpracy Unibet z firmą Kambi.

Produkt umożliwi klientom postawienie zakładu na wybranych rynkach przy pomocy ikony mikrofonu znajdującej się na stronie głównej aplikacji.

W celu wyeliminowania niejasności wokół zakładu aplikacja użyje dedykowanego komponentu językowego, aby pomóc zrozumieć intencje klienta co do treści zakładu – np. poprzez ponowne wyjaśnienie zanim zakład zostanie potwierdzony.

Erik Bäcklund z Unibet twierdzi, że aplikacja została tak zaprojektowana, aby maksymalnie uprościć proces obstawiania zakładu, umożliwiając skrócenie czasu całej procedury eliminując konieczność przewijania menu i ekranów:

Unibet ciągle stara się usprawniać doświadczenia wokół obstawiania zakładów. Nowa funkcja sprawi, że stanie się to nie tylko bardziej ekscytujące, ale przede wszystkim prostsze i bardziej intuicyjne.

W chwili obecnej testowanie funkcji ogranicza się jedynie do języka angielskiego i piłki nożnej, jednak jak przyznał Bäcklund, jeśli próby te będą udane, Unibet szybko rozszerzy funkcję na inne języki i dyscypliny.

Źródło: eGR

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *