W Poznaniu padł rekord! Bukmacher wypłaci kwotę o wartości mieszkania

274 tysiące złotych – o tyle w ciągu kilku godzin wzbogacił się 28-letni mieszkaniec Poznania, który poprawnie wytypował zakłady u legalnego bukmachera BETFAN. To najwyższa wygrana w historii firmy.

Powrót sportowej rywalizacji przywrócił do życia także legalne zakłady sportowe. Skorzystał na tym gracz z Poznania, który w połowie czerwca obstawił 10 wydarzeń ze świata piłki nożnej i esportu. We wtorek 23 czerwca rozstrzygnęło się ostatnie z nich, a kupon oficjalnie okazał się zwycięski. Aby wygrać 247 tysięcy złotych w tym konkretnym przypadku wystarczył wkład w wysokości 500 zł.

„Nie grasz, nie wygrasz” – tak brzmi motto BETFAN, a nasz Gracz czerpie z niego garściami. Dobór spotkań na kuponie wskazuje, że nie były to przypadkowe typy, ale bardzo dokładna analiza, wzbogacona dużą wiedzą na temat bieżącej formy konkretnych zespołów. Gracz typował zarówno spotkania z lig piłkarskich, w tym m.in. włoskiej Serie A czy polskiej Ekstraklasy, jak i niełatwe do obstawienie rozgrywki esportowe NBA. Zaprocentowała także wierność do lokalnej piłki, ponieważ na kuponie znalazł się zwycięski typ na wygraną Lecha Poznań z Piastem Gliwice. Teraz, dzięki świetnej intuicji, za wkład w wysokości średniego czynszu, gracz będzie mógł kupić własne mieszkanie w Poznaniu – mówi Grzegorz Kiczko, dyrektor operacyjny w BETFAN.

BETFAN to jedna z największych polskich firm bukmacherskich online. Można w niej legalnie obstawiać nie tylko wyniki sportowe, ale także tematy związane ze światem rozrywki i lifestylem.

BETFAN proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. Zgodnie z hasłem przewodnim marki: „Nie grasz, nie wygrasz!” chce tworzyć jak najlepsze warunki, by przyciągnąć na swoją platformę betfan.pl także osoby niekorzystające dotychczas z zakładów do obstawiania wybranych przez siebie zdarzeń.

BEFTAN stawia na innowacyjne podejście marketingowe. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, jako jedyny w Polsce oferuje szeroki zakres zakładów na rozrywkę, obejmujących tematy okołosportowe, a także z obszaru polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. Jesienią 2019 r. twarzą marki BETFAN został Mariusz Pudzianowski. Jednocześnie ten legalny bukmacher objął sponsoringiem tytularnym należącego do Pudziana konia. Ogier o imieniu Betfan stał się też live brand hero marki. BETFAN za swoje niestandardowe działania otrzymał nagrody Dyrektora Marketingu Roku 2019, oraz Debiut Roku i Kampania Marketingowa Roku 2019 w Plebiscycie Polish Gaming Aces.
BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.