Vendsyssel – Midtjylland, 11 luty 2019, godzina 19:00

Poniedziałkowe spotkanie Vendsyssel z FC Midtjylland podsumuje 21 kolejkę duńskiej Superligi.

Ponieważ od drugiego tygodnia grudnia oba zespoły były wyłączone z rozgrywek, możemy spodziewać się nieco powolnego startu w meczu na Nord Energi Arena.

Nie mam jednak wątpliwości co do formy jaka zaprezentuje ekipa Midtjylland. Obrońcy tytułu, nie tracą bowiem punktów z drużynami zajmującymi miejsca w dolnej połowie tabeli ligowej. Możemy śmiało liczyć tutaj na wygraną gości, biorąc także pod uwagę fakt, że Midtjylland łatwo pokonali w pierwszym spotkaniu ekipę Vendsyssel, 3:0.

Jak wspomniałem wcześniej, mecz najprawdopodobniej otworzy się w ciągu ostatnich 30 minut, a zatem możemy wybrać drugą połowę, jako połowę z wyższą liczbą goli w meczu.