USA, MLS, Portland Timbers – FC Dallas, 01/07/2019, godz: 06:00

W poniedziałkowy poranek Portland Timbers zmierzy się z FC Dallas na Providence Park. Obie drużyny będą szukać trzech punktów w tym spotkaniu. Będzie ciekawie!

Problemem dla Portland jest to, że znajdują się na samym dole tabeli Zachodniej Konferencji po wygraniu zaledwie 5 meczów w tym sezonie, w tym przegraniu 2 z ostatnich 3 meczów.

Na własnym stadionie Portland rozegrało tylko 2 mecze przez cały sezon i wydaje się, że jest to czynnik wpływający na ich pozycję w lidze. Harmonogram rozgrywek jednak nie zmienił się dla nich i wiadomym jest, że będą grać teraz wiele meczy w domu.

Z kolei FC Dallas nie wygląda tak dobrze jak w poprzednim sezonie, ale jest na 4 miejscu z 26 punktami i są w zasięgu play-offs. Ich forma jest dobra, ale nie genialna, ponieważ zremisowali dwa z czterech ostatnich meczy.

Nie powinniśmy zbytnio zwracać uwagi na to, na której pozycji obecnie w lidze znajduje się drużyna Portland. Przed nimi duża ilość spotkań przed własną publicznością, toteż zwiększa się ich szansa na zdobywanie większej ilości punktów.

Typ:

„1” – @1.74

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.