Unibet w świecie esportu

Unibet, marka Kindred Group, podpisała globalne partnerstwo z głównym podmiotem esportu, Astralis. Zgodnie z dwuletnią umową partnerską, Unibet stanie się „Oficjalnym partnerem zakładów” Astralis. Obie organizacje będą współpracować w celu zwiększenia zainteresowania wokół esport.

Unibet będzie miał teraz globalne prawa do wizerunku i ekskluzywne treści o Astralis, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO).

Rhodri Darch, Chief Commercial Officer w Kindred Group, powiedział:

„Esports rozwinął się do biznesu wartego miliardy dolarów, z fanami w różnych zakątkach świata. Astralis jest gwiazdą świata CS: GO i jesteśmy bardzo podekscytowani połączeniem sił z drużyną numer jeden na świecie. Astralis jest ekipą esportową, która właśnie otrzymała tytuł „Esports Team of the Year.” Naszą ambicją jest, aby partnerstwo pomogło Astralisowi stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym i wzbudzić zainteresowanie ekscytującym światem esportu „.

Klienci zyskają dzięki nowej współpracy. W najbliższej przyszłości otrzymają wiele nowych inicjatyw i ofert związanych z esportem. Dedykowane treści już niebawem trafią do klientów marki Unibet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa