Unibet nawiązuje współpracę z New Jersey Devils

Gracze będą mieli dostęp do wyjątkowych promocji i gościnności na stadionie Prudential Center drużyny NHL.

Marka Unibet, należąca do Kindred” zawarła wieloletnią umowę z New Jersey Devils z NHL, a słynny hokeista Martin Brodeur został mianowany ambasadorem operatora.

Unibet, który pojawiły się w New Jersey w zeszłym tygodniu, będzie promował swoją markę na stadionie Prudential Center w NJ poprzez wyjątkowe atrakcje dla kibiców.

Oczywiście nie zabraknie również reklamy w internecie i promocji aplikacji mobilnej bukmachera.

„Wraz z Devils zaoferujemy kibicom nowe doświadczenia związane z hokejem. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla osób, które pojawią się na Prudential Center. Oczekujemy długiej i udanej współpracy z Diabłami.” – powiedział Arnas Janickas, szef marketingu USA Unibet.

„Wybór Martina Brodeura na ambasadora Unibet, świadczy o ich sprytnym marketingu, wszechstronnej świadomości rynku sportowego w New Jersey i chęci aktywacji w zróżnicowany sposób” – powiedział Davis.”powiedział Adam Davis, dyrektor ds. Operacyjnych Prudential Center

W Europie Kindred ma umowę z bramkarzem New York Rangers, Henrikiem Lundqvistem, który jest twarzą kampanii odpowiedzialnego hazardu firmy w Szwecji.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa