Traf – nowy bukmacher na rynku

Pod koniec lipca, na polskim rynku zadebiutowała nowa firma bukmacherska – Traf Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.

Licencję na urządzanie zakładów wzajemnych w sieci firma otrzymała już w ubiegłym roku. Na głównej stronie serwisu, https://www.trafonline.pl/, możemy zapoznać się z ofertą bukmachera. O ile gracze spodziewali się klasycznej oferty zakładów sportowych, nowa forma Traf.pl, która w ofercie ma wyłącznie gonitwy koni, nieco zaskoczyła potencjalnych użytkowników.

Trafonline.pl to innowacyjny serwis, w którym są dostępne gonitwy z TWK Służewiec, WTWK Partynice, jak również z Torów Francuskich. W pierwszej odsłonie bukmacher oferuje zakłady jednogonitwowe, takie jak: zwyczajny (ZWC), dwójka (DWJ), porządek (PDK), trójka (TRJ) i czwórka (CZW), już wkrótce dostępne będą zakłady wielogonitwowe: septyma (SPT), kwinta (KWN), tripla (TPL), dubla (DBL). Oczywiście wszelkiego rodzaju gonitwy są transmitowane na stronie serwisu, a pula nagród jest wspólna z siecią zakładów naziemnych.

Traf aktualnie ma w Polsce około 50 punktów naziemnych, a w kolejce czeka kolejne 30. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że długofalowe plany firmy zakładają także otwarcie „klasycznego bukmachera”. Niemniej na tą chwilę firma skupia się na wyścigach koni.

Jeśli chodzi o moje krótkie doświadczenie z firmą, jedyny problem jaki napotkałem obecnie to kłopot z wprowadzeniem numeru konta bankowego w formularzu rejestracyjnym. Niemniej po uporaniu się z nim, reszta procesu przebiegła bezproblemowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.