Tottenham kończy partnerstwo z 1xBet

Klub piłkarski Tottenham Hotspur zakończył współpracę z 1xBet po tym, jak operator stracił licencję na prowadzenie działalności w Wielkiej Brytanii.

1xBet został zmuszony do zablokowania dostępu do swojej strony internetowej w Wielkiej Brytanii w związku z licznymi oskarżeniami o naruszenie przepisów, w tym obstawianie zakładów sportowych dla dzieci i reklamy na nielegalnych stronach internetowych.

Liverpool i Chelsea również współpracują z 1xBet, ale The Gambling Commission skontaktowała się z zespołami, aby ostrzec, że promowanie firmy może stanowić naruszenie prawa brytyjskiego, co może skutkować nieograniczonymi grzywnami, a nawet więzieniem.

„Niedawno napisaliśmy do Liverpool FC, Chelsea FC i Tottenham Hotspur FC, aby przypomnieć im, że organizacje zajmujące się sponsoringiem i powiązane ustalenia reklamowe z nielicencjonowanym operatorem mogą podlegać ściganiu za przestępstwa związane z reklamą nielegalnego hazardu” – powiedziała Komisja ds. Hazardu.

White Bullet Solutions, londyńska firma monitorująca, odkryła, że ​​1xBet reklamował swoje usługi na prawie 4000 witryn z nielegalnymi treściami, co jest niezgodne z prawem w Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.