Totolotek z Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry

Totolotek

Legalny bukmacher jest jedynym w kraju organizatorem zakładów wzajemnych posiadającym świadectwo wydane przez The European Lotteries.

The European Lotteries, międzynarodowa organizacja zrzeszająca firmy z branży gier losowych i zakładów wzajemnych, po raz drugi przyznała spółce Totolotek S.A. Certyfikat Odpowiedzialnej Gry. Wydanie dokumentu poprzedził audyt, który został przeprowadzony w spółce w lutym.

Certyfikat Odpowiedzialnej Gry to dokument potwierdzający bezpieczeństwo organizowanych gier i zakładów wzajemnych. Jest on wydawany na okres 3 lat przez niezależną organizację The European Lotteries (EL). Podstawą przyznania dokumentu jest pozytywny wynik audytu, obejmującego badanie zgodności podejmowanych przez firmy bukmacherskie działań ze Standardami Odpowiedzialnej Gry.

Totolotek jest pierwszą i jedyną firmą oferującą zakłady wzajemne w Polsce, która posiada Certyfikat EL. Firma po raz pierwszy otrzymała go na początku 2015 roku. W połowie lutego bieżącego roku w centrali spółki oraz w punktach naziemnych w kilku miastach po raz drugi przeprowadzono drobiazgową kontrolę, która objęła najważniejsze elementy polityki firmy, związane z bezpieczeństwem graczy i samej gry (m.in. szkolenia personelu, projektowanie gry, kanały sprzedaży, reklamę i marketing, czy edukację graczy). W efekcie audytu Totolotek S.A. uzyskał prawo do posługiwania się Certyfikatem na kolejne 3 lata.

[quote style=”1″ author=””]Jesteśmy dumni, że najważniejsza organizacja branżowa ponownie przyznała nam Certyfikat Odpowiedzialnej Gry. Jest to najlepszy dowód, że nasze działania spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy, związane z bezpieczeństwem rozgrywki. To także informacja dla naszych klientów, że jesteśmy firmą godną zaufania – mówi Adam Lamentowicz, prezes zarządu Totolotka.[/quote]

Oficjalne wręczenie certyfikatu odbędzie się w czeskiej Pradze w czerwcu tego roku podczas Industry Days.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.