Totolotek wprowadza Skrilla

Dziś Totolotek zaprezentował nową, długo oczekiwaną metodę płatności – najczęściej używany przez polskich graczy bukmacherskich Skrill.

1 PLN minimalnej wpłaty, 0% prowizji, 24/7 – od dzisiaj zasilicie konto w Totolotku za pomocą najbardziej popularnego w branży hazardowej portfela internetowego. Skrill zasilamy pieniędzmi albo z konta w banku albo z karty kredytowej. To całkowicie legalne, pieniądze wysyłać możemy gdzie nam się żywnie podoba. Następnie dokonujemy nimi depozytu u bukmachera.

W trzech słowach – jak korzystać ze Skrilla? Po pierwsze – zakładamy konto. Później musimy je zweryfikować. W tym celu wysyłamy skan dowodu a także odbywamy krótką rozmowę telefoniczną – od niedawna możemy ze Skrillem porozmawiać po polsku. Ostatnim etapem jest uzyskanie karty płatniczej Skrill. Po założeniu konta przyjdzie w przeciągu tygodnia na podany przez nas adres. Kosztuje to około 10€ a nasza karta będzie ważna przez 3 lata. Z karty korzystamy jak z każdej innej – płacimy w sklepie, wypłacamy z bankomatu czy używamy w internecie jak kredytową, podając jej numer itd.

Konto w Skrill zakładamy klikając TUTAJ (możemy wybrać jeden z kilku języków, którymi się posługujemy, w tym polski) lub, jak kto woli, wyszukując sobie Skrill w Google.

Zarejestruj się w TOTOLOTKU i odbierz BONUS do 500 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.