Totolotek z nową metodą płatności – paysafecard

W ostatnich tygodniach regularnie jesteśmy zasypywani kolejnymi informacjami na temat nowych metod płatności wśród tzw. legalnych bukmacherów. Zauważalny jest rozwój technologiczny poszczególnych podmiotów na rynku polskim. I bardzo dobrze, bo to tylko przyniesie korzyść dla potencjalnego gracza. Tym razem o nowej metodzie płatności poinformował Totolotek, który do swojej oferty wprowadził paysafecard.

Paysafecard jest kartą przedpłaconą, dzięki której zapłacimy w internecie bez konieczności podawania swoich danych. Karta dostępna jest w jednym z 450 tys. punktów sprzedaży na całym świecie. Każda z kart posiada 16-cyfrowy kod, dzięki któremu internauci mogą dokonać płatności online bez konieczności posiadania karty płatniczej bądź konta bankowego. Jak to działa:

Oprócz Paysafecard w swojej ofercie Totolotek posiada także przelew bankowy za pośrednictwem metody DOTPAY, przelew bankowy za pośrednictwem metody TPAY oraz zwykłe przelewy bankowe. Zachęcamy do uważnego śledzenia strony Totolotka, bowiem w najbliższym czasie zostaniecie poinformowani o kolejnych zmianach, które z pewnością powinny usatysfakcjonować użytkowników bukmachera.

Pod koniec marca Fortuna rozpoczęła współpracę z PayU SA – liderem płatności online w Polsce. Błyskawiczne i bezpieczne przelewy typu pay-by-link księgowane 24/h 7 dni w tygodniu oraz płatność kartą i BLIK to możliwości, które PayU daje klientom bukmachera. W zmiany technologiczne w obszarze płatności zainwestował również STS, który uruchomił autorski system wypłat STSpay.

About Author

1 thoughts on “Totolotek z nową metodą płatności – paysafecard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *