TOTALbet świętuje pierwsze urodziny!

2 lipca 2018 roku na rynku legalnych bukmacherów pojawił się nowy gracz – TOTALbet. Przez 365 dni firma zdobyła uznanie branży wysoką jakością usług, ciekawymi promocjami, wysokimi kursami.

Jak w swoje 1. urodziny TOTALbet podsumuje rok działalności i jakie są plany na przyszłość? Wyjaśnia to wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający Marcin Giera.

Od początku w swojej strategii TOTALbet postawił na wysoką jakość usług, co przejawia się m.in. w: nowoczesnej stronie internetowej, szybkiej rejestracji, najszybszych wypłatach czy funkcjonalnym cashoucie. Produktami, które najbardziej kojarzą się z TOTALbet, są wysokie kursy, oraz pierwsza na polskim rynku bukmacherskim loteria Kasomania. W dwóch edycjach i pula nagród przekroczyła milion złotych!

W obszarze sponsoringu sportowego bukmacher, postawił na esport i MMA. Do flagowych projektów TOTALbet należy sponsoring federacji sportów walki FEN oraz Rafała Kijańczuka, odkrycia 2018 roku w polskim MMA.

Rolę ambasadora TOTALbet od października 2018 roku pełni komentator nc+ Andrzej Twarowski. Współpraca koncertuje się na wykorzystaniu wizerunku, aktywności w mediach społecznościowych, a także produkcji coraz popularniejszych filmów na kanale Youtube.

Plany na drugi rok działalności to umacnianie pozycji na rynku i stopniowe zdobywanie nowych obszarów. Klienci TOTALbet mogą spodziewać się kolejnych atrakcyjnych promocji i dalszego podnoszenia jakości usług.

Pierwszy rok działalności kosztował nas dużo pracy, ale najważniejsze, że dziś możemy odczuwać satysfakcję. Zaliczyliśmy dynamiczny wzrost i z powodzeniem weszliśmy na rynek. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Jestem pewny, że w kolejnym roku również damy z siebie wszystko i będziemy świętować drugie urodziny w równie dobrych nastrojach

– mówi wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający TOTALbet Maricn Giera.

Z okazji urodzin TOTALbet przygotował dla Klientów specjalny bonus, oraz ciekawą promocję na turniej na kortach Wimbledonu.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa