TOTALbet sponsorem PZLA

TOTALbet nie zwalnia tempa! Nie tak dawno temu pisaliśmy o podpisaniu przez bukmachera umowy sponsorskiej z siatkarską drużyną z Warszawy.

Obecnie, TOTALbet nawiązał współpracę z polskim Związkiem Lekkiej Atletyki! TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, legalna, firma bukmacherska działająca na rynku od 2017 roku. Na rynku chce wyróżniać się jakością, zgodną z zachodnimi standardami, toteż od sezonu olimpijskiego 2020 będzie wspierać polską lekkoatletykę. Niewątpliwie TOTALbet znalazł pewnego rodzaju niszę sportową i tym chce zbudować nowy rodzaj promocji firmy.

Umowa pomiędzy stronami została zawarta na prawie dwa lata, gdyż zakończy się wraz z rokiem 2021.

„Cieszę się, że dołączamy do grona oficjalnych partnerów PZLA. To dla nas duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność. Lekkoatletyka od lat jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W ostatnich sezonach polscy zawodnicy święcili wielkie triumfy na arenach Europy i świata. Wierzę, że dzięki naszemu wsparciu podobnie będzie w kolejnych latach. Trzymamy kciuki, szczególnie, że przed nami igrzyska olimpijskie w Tokio” – podkreślił Adrian Furmańczyk, dyrektor marketingu TOTALbet.

Z kolei Prezez Polskiego Związku Lekkiej Atletyki dodał: „Finansowanie sportu coraz bardziej opiera się na środkach niepublicznych. Cieszę się zatem, że do PZLA dołącza kolejny sponsor. Szczególnie, że jest to tak solidna marka jak TOTALbet”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.