TOTALbet sponsorem PZLA

TOTALbet nie zwalnia tempa! Nie tak dawno temu pisaliśmy o podpisaniu przez bukmachera umowy sponsorskiej z siatkarską drużyną z Warszawy.
Obecnie, TOTALbet nawiązał współpracę z polskim Związkiem Lekkiej Atletyki! TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, legalna, firma bukmacherska działająca na rynku od 2017 roku. Na rynku chce wyróżniać się jakością, zgodną z zachodnimi standardami, toteż od sezonu olimpijskiego 2020 będzie wspierać polską lekkoatletykę. Niewątpliwie TOTALbet znalazł pewnego rodzaju niszę sportową i tym chce zbudować nowy rodzaj promocji firmy.
Umowa pomiędzy stronami została zawarta na prawie dwa lata, gdyż zakończy się wraz z rokiem 2021.
„Cieszę się, że dołączamy do grona oficjalnych partnerów PZLA. To dla nas duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność. Lekkoatletyka od lat jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W ostatnich sezonach polscy zawodnicy święcili wielkie triumfy na arenach Europy i świata. Wierzę, że dzięki naszemu wsparciu podobnie będzie w kolejnych latach. Trzymamy kciuki, szczególnie, że przed nami igrzyska olimpijskie w Tokio” – podkreślił Adrian Furmańczyk, dyrektor marketingu TOTALbet.
Z kolei Prezez Polskiego Związku Lekkiej Atletyki dodał: „Finansowanie sportu coraz bardziej opiera się na środkach niepublicznych. Cieszę się zatem, że do PZLA dołącza kolejny sponsor. Szczególnie, że jest to tak solidna marka jak TOTALbet”.