TOTALbet pozostaje z FEN

Bukmacher TOTALbet, pozostanie w roku 2020 oficjalnym sponsorem organizacji sportów walki FEN (Fight Executive Night). Przedłużenie współpracy, zapoczątkowanej w marcu 2019 roku, powoduje, że logo TOTALbet będą widoczne już w zbliżającą się sobotę, na zorganizowanej w Szczecinie 27 gali FEN.

Co więcej, współpraca jest o tyle istotna, że bukmacher oferuje najszersza ofertę zakładów na te zdarzenia. Jak podają w komunikacie prasowym przedstawiciele TOTALbet, trwająca współpraca obejęła trzy gale: w Warszawie, Wrocławiu i w Ostródzie.

Obie strony przyznały, że dotychczasowa współpraca była satysfakcjonująca, toteż nie było powodów, aby jej nie przedłużać.

„Dzięki współpracy z FEN przeprowadziliśmy szereg ciekawych akcji marketingowych, docierając do szerokiego grona osób zainteresowanych sportami walki i zakładami. Cieszę się, że przed nami kolejne gale pełne sportowych emocji”, podkreśla dyrektor marketingu TOTALbet, Adrian Furmańczyk.

„Cieszę się, że w dalszym ciągu będziemy współpracowali z legalnym bukmacherem TOTALBET, bo to, podobnie jak my, wciąż prężnie rozwijająca się firma, która ambitnie patrzy w przyszłość. Stawiamy sobie w 2020 roku ambitne cele, a jestem przekonany, że z takim Partnerem osiągniemy wszystko, co sobie zakładamy”, dodaje Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Jak zostało wspomniane już wcześniej, najbliższa gala  organizowana przez federację FEN odbędzie się w Szczecinie. W walce wieczoru Mateusz Rębecki bronił będzie pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie Magomed Magomedov.

Dzięki przedłużeniu współpracy, użytkownicy TOTALbet będą mogli brać udział w konkursach organizowanych przez tego bukmachera, w których do wygrania będą między innymi bilety na Fight Executive Night. Ponadto, bukmacher ten przygotuje dedykowane promocje i jak najlepszą ofertę zakładów na te wydarzenia. Ponoć pojawić się mają także zakłady „na żywo”. Śledźcie zatem ofertę na bieżąco!

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa