TOTALbet pozostaje z FEN

Bukmacher TOTALbet, pozostanie w roku 2020 oficjalnym sponsorem organizacji sportów walki FEN (Fight Executive Night). Przedłużenie współpracy, zapoczątkowanej w marcu 2019 roku, powoduje, że logo TOTALbet będą widoczne już w zbliżającą się sobotę, na zorganizowanej w Szczecinie 27 gali FEN.

Co więcej, współpraca jest o tyle istotna, że bukmacher oferuje najszersza ofertę zakładów na te zdarzenia. Jak podają w komunikacie prasowym przedstawiciele TOTALbet, trwająca współpraca obejęła trzy gale: w Warszawie, Wrocławiu i w Ostródzie.

Obie strony przyznały, że dotychczasowa współpraca była satysfakcjonująca, toteż nie było powodów, aby jej nie przedłużać.

„Dzięki współpracy z FEN przeprowadziliśmy szereg ciekawych akcji marketingowych, docierając do szerokiego grona osób zainteresowanych sportami walki i zakładami. Cieszę się, że przed nami kolejne gale pełne sportowych emocji”, – podkreśla dyrektor marketingu TOTALbet, Adrian Furmańczyk.

Jak zostało wspomniane już wcześniej, najbliższa gala  organizowana przez federację FEN odbędzie się w Szczecinie. W walce wieczoru Mateusz Rębecki bronił będzie pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie Magomed Magomedov.

„Cieszę się, że w dalszym ciągu będziemy współpracowali z legalnym bukmacherem TOTALBET, bo to, podobnie jak my, wciąż prężnie rozwijająca się firma, która ambitnie patrzy w przyszłość. Stawiamy sobie w 2020 roku ambitne cele, a jestem przekonany, że z takim Partnerem osiągniemy wszystko, co sobie zakładamy”, – dodaje Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Dzięki przedłużeniu współpracy, użytkownicy TOTALbet będą mogli brać udział w konkursach organizowanych przez tego bukmachera, w których do wygrania będą między innymi bilety na Fight Executive Night. Ponadto, bukmacher ten przygotuje dedykowane promocje i jak najlepszą ofertę zakładów na te wydarzenia. Ponoć pojawić się mają także zakłady „na żywo”. Śledźcie zatem ofertę na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.