TOTALbet podniósł kwotę Freebeta za rejestrację. Jest dobrze!

totalbet

Dwa darmowe zakłady 20 PLN i 15 PLN za założenie konta, bez depozytu, do tego opcjonalne 4×5 PLN i aż 5 000 PLN podwojenia pierwszego depozytu (w formie gotówki) – tak w najbliższych dniach wyglądać będzie oferta powitalna TOTALbet! By z niej skorzystać, wystarczy przy rejestracji wpisać kod REPRA.

W stałej promocji TOTALbet Gracz za założenie konta otrzymuje Freebet 20 PLN i opcjonalne 4×5 (za pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda, pierwszy zakład na sporty wirtualne i wyrażenie zgód marketingowych). Użycie kodu REPRA daje dodatkowy darmowy zakład 15 PLN. Są to gwarantowane Freebety bez depozytu i innych haczyków, wystarczy założyć konto stałe i postawić zakład SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00. Jeśli kupon wejdzie, nagrodę można wypłacić do banku lub grać dalej.

Promocja 35+20 obowiązuje do środy 18.11 i jest dedykowana meczom reprezentacji Polski. W niedzielę zagramy w Lidze Narodów z Włochami, a w środę z Holandią. Po rejestracji z kodem REPRA można więc postawić za darmo na oba te spotkania, lub na cokolwiek innego z oferty TOTALbet.

Szeroka oferta na mecze reprezentacji Polski dostępna jest na TOTALbet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.