Top 30 w Fortunie

Trwa promocyjna ofensywa Fortuny. Co tydzień bukmacher daje szansę na otrzymanie dodatkowych środków na grę, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu.

Wyższe wygrane, obstawianie bez ryzyka, gwarantowane nagrody na zakłady – to wszystko znajdziesz w Fortunie z Bonusem. Typuj najbardziej popularne wydarzenia sportowe i zgarnij więcej z gry!

Dla użytkowników lubiących rywalizacje Fortuna przygotowała weekendowe rankingi. Nagradzanie najlepszych graczy to dla Fortuny przyjemność – gdyż bukmacher w ten sposób docenia specjalistów w dziedzinie konstruowania kuponów z wysokim kursami czy gry za duże stawki.

W trakcie trwania Australian Open legalny bukmacher Fortuna nagradza najlepszych typerów w rywalizacji tenisistów i tenisistek na kortach w Melbourne. Wskocz do TOP30 i odbierz atrakcyjne upominki od Fortuny.

Na co zwrócić uwagę?

  • Czas trwania: 20.01.2020-03.02.2020.
  • Aby wziąć udział w promocji należy podczas konstruowania kuponu zawierającego zdarzenie związane z tenisem zaznaczyć opcję „dodaj do mistrzostw”.
  • Zakłady można stawiać poprzez stronę www i aplikację mobilną.
  • Promocyjne zakłady muszą być zawarte na ofertę przedmeczową.
  • Zwycięzcami będzie trzydziestu graczy, którzy w trakcie trwania promocji zajmą miejsca 1-30 w rankingu promocji.

Jak przyznawane są nagrody?

  • Miejsca 1-10: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 500 zł, miejsca 11-20: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 300 zł, miejsca 21-30: karta przedpłacona do sieci Empik o wartości 100 zł

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.