Tomasz Zimoch w reklamach aplikacji mobilnej STS

Firma bukmacherska Star-Typ Sport rozpoczęła kampanię reklamową swojej aplikacji mobilnej. Reklamy, w których lektorem jest dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, zostały przygotowane przez firmy Digital35 i Blueway Com.

W spotach występuje trójka przyjaciół znanych z poprzednich reklam STS. Wspólnie oglądają mecz, a przy pomocy aplikacji mobilnej firmy mogą sprawdzać i obstawiać wyniki różnych rozgrywek.

Rynek online odpowiada za coraz większą część przychodów STS. Dynamiczny wzrost tego kanału sprzedaży jest wynikiem m.in. licznych inwestycji, jakie poczyniliśmy w rozwój naszych rozwiązań mobilnych. W związku z tym zdecydowaliśmy o rozpoczęciu kampanii, która wesprze nasze działania w tym obszarze – komentuje Mateusz Juroszek, prezes STS.

Poprzednia duża kampania STS ruszyła jesienią ub.r., spot był oparty na słynnych fragmentów komentarzy meczowych Tomasza Zimocha. Nowa akcja reklamowa obejmuje telewizję (stacje ogólnopolskie) oraz internet (m.in. największe portale). Jest oparta na jednym 30-sekundowym i trzech 15-sekundowych spotach. Potrwa do 16 grudnia.

Realizacją nowych spotów zajął się dom produkcyjny Digital35, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Blueway Com.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sts-aplikacja-mobilna-reklama-tomasz-zimoch

728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *