Tomasz Szot IV Mistrzem Polski w obstawianiu na żywo

W dniu 14 października w Warszawie rozegrano czwarte Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo. Zwyciężył w nich Tomasz Szot. W turnieju udział wzięło 36 najlepszych graczy z całej Polski, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Zawodnicy w trakcie Mistrzostw obstawiali wyniki wydarzeń sportowych za pośrednictwem strony www.sts.pl. Organizatorem zawodów był STS, największy legalny bukmacher w Polsce. Turniej prowadził Łukasz Wiśniowski.

Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo to wydarzenie dla najbardziej doświadczonych typerów w kraju. STS wyróżnia się tym, że inicjuje unikatowe projekty dla fanów sportu. To my wyznaczamy trendy w naszej branży. Jesteśmy nowoczesną firmą bukmacherską, która cały czas inwestuje w innowacyjne technologie. Udostępniamy ofertę nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony, co jest niezwykle istotne w zakładach na żywo – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo zostały podzielone na 3 etapy. Każdy zawodnik otrzymał 1 000 złotych na konto i specjalnie przygotowany panel zakładów na www.sts.pl. Zadaniem graczy było powiększenie kwoty w ograniczonym czasie przez trafne obstawienie prawdziwych wydarzeń sportowych na żywo. Jednocześnie warunkiem koniecznym do spełnienia było zawarcie w każdej rundzie minimum 20 zakładów o kursie nie mniejszym niż 1.40 na łączną kwotę przekraczającą 500 złotych.

I ETAP ROZGRYWKI

W pierwszym etapie rozgrywki liczył się zsumowany wynik wszystkich gracz z danego stolika. Ta szóstka, która zdobyła najwięcej wygrywała tę fazę Mistrzostw. Najlepszy okazał się stolik o numerze 1, zawodnicy zdobyli łącznie 6 426 złotych. Liderem był Marcin Szober, który posiadał na koncie 1 425 zł. Do drugiej fazy przechodziło również po trzy osoby z pozostałych drużyn, które otrzymały najlepsze wyniki.

II ETAP ROZGRYWKI

W drugiej fazie starło się 21 zawodników i każdy z nich przystąpił do niej ze stanem konta, z którym zakończył pierwszą rundę. Tutaj już każdy grał wyłącznie na swój wynik, do finału przeszła najlepsza szóstka, która po upływie regulaminowego czasu, zgromadziła na swoich kontach największą sumę pieniędzy. Do finału zakwalifikowali się:

1. Marcin Szober – 2313 zł

2. Paweł Józefiak – 1614 zł

3. Mateusz Warowny – 1426 zł

4. Tomasz Szot – 1291 zł

5. Rafał Jarosz – 1204 zł

6. Łukasz Wyszkowski – 1194 zł

FINAŁ TURNIEJU

Po wyczerpującej walce tytuł IV Mistrza Polski w obstawianiu na żywo trafił do Tomasza Szota. Po finałowej rundzie, trwającej 90 minut, na jego koncie zostało 501 złotych (wygrał z Rafałem Jaroszem o niecałe dwa złote) – tak jak każdy zawodnik startował z kwotą 1 000 zł.

W ramach IV Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo w specjalnym turnieju zmierzyli się także dziennikarze sportowi. Ich zadaniem było typowanie wyników wydarzeń sportowych na żywo. Najlepszy okazał się Maciej Henszel, zdobywając 1 121 zł na koniec rundy finałowej. Środki wygrane przez dziennikarzy zostaną przekazane na wsparcie podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą.

Nasze Mistrzostwa pokazują jak wymagającą dyscypliną są zakłady bukmacherskie. W trakcie turnieju zawodnicy musieli wykazać się nie tylko doskonałą wiedzą z zakresu różnych dziedzin sportu, ale przede wszystkim przemyślaną strategią. Tegoroczna rozgrywka okazała wyjątkowo wyrównana, co dodatkowo spotęgowało emocje wśród graczy i kibiców – dodaje Mateusz Juroszek.

Odbierz do 1000 PLN w LV BET na start!

728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.