Sześć sposobów na dodatkowy przychód

Mimo, że ponad 90% graczy zakładów sportowych traci pieniądze na dłuższą metę, to Ty nie musisz być w tej grupie.

Wielu graczy, szczególnie tych, którzy zarabiają na życie, korzysta z zaawansowanych analiz zakładów i wdraża różne strumienie przychodów. W tym artykule przedstawimy zarówno początkującym, jak i profesjonalnym graczom interesujące sposoby zdobywania pieniędzy na gry hazardowe i zakłady sportowe.

 1.Weź udział w konkursach typerów

Istnieją różne witryny bukmacherskie z całego świata, które płacą 10-ciu najlepszym typerom każdego miesiąca. Niektórzy z nich mają roczne nagrody i osobną klasyfikację dla różnych sportów. Zaangażowanie jest dość proste, ponieważ zwykle nie wymaga żadnego bankrolla! Co więcej, wiele osób odwiedza te strony, a jeśli udowodnisz, że masz niezwykłą wiedzę o zakładach, możesz stale zdobywać wiernych fanów i przyszłe możliwości!

2.Korzystaj z bonusów

Happy Hours, darmowe zakłady, okazjonalne bonusy czy wysokie bonusy powitalne. Nie przywiązuj się do jednego operatora. Korzystaj z tych, którzy doceniają swoich klientów.

3.Zakłady arbitrażowe

 Zakłady arbitrażowe (surebety) są oparte na możliwości składania zakładów proporcjonalnych na każdy wynik tego samego wydarzenia u różnych bukmacherów, dzięki czemu zysk jest gwarantowany niezależnie od ostatecznego wyniku.

4.Wartościowe zakłady

Wartościowy zakład to taki, w którym sugerowane przez kurs prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia jest niższe niż realne prawdopodobieństwo jego wystąpienia.

5.Sprzedawaj swoje typy

Kiedy stajesz się osobą, która wykazuje mądre i zyskowne podejście do zakładów, prawdopodobne jest, że gracze będą bardziej niż szczęśliwi, płacąc comiesięczną subskrypcję, aby uzyskać dostęp do twoich usług. To może być sytuacja korzystna dla wszystkich! W Internecie można znaleźć kilka witryn, na których można oferować i sprzedawać swoje typy. Jest to całkiem fajny sposób na dodatkowy zarobek, oczywiście o ile wykażesz długoterminowy zysk.

6.Znajdź pracę w zakładach bukmacherskich

Lubisz zakłady, interesujesz się sportem i nie boisz się pracy pod presją? Zostań bukmacherem i zrewolucjonizuj to, co uważasz za „pracę”. Spędzaj czas przy tym co lubisz, a jeszcze dobrze Ci za to zapłacą.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *