SUPER+HIT trzecim usprawnieniem od Fortuny

Fortuna

Trwa trzeci tydzień kampanii „Produkt+“, prowadzonej przez Fortunę, która ma na celu odświeżenie i ulepszenie produktów będących już w ofercie bukmachera, a także wprowadzenie nowości. Najnowszym usprawnieniem, dostępnym w tym momencie, jest możliwość połączenia na jednym kuponie wydarzeń z SUPEROFERTY i HITU DNIA.

Są to dwa produkty, które charakteryzują się możliwością obstawienia po wyższych kursach najbardziej wyrównanych oraz atrakcyjnych dla gracza wydarzeń sportowych. W ten sposób, Klient otrzymuje możliwość uzyskania jeszcze większego kursu ogólnego na kuponie, a co za tym idzie, uzyskania szansy na większą wygraną.

Do tej pory SUPEROFERTA i HIT DNIA były dwoma niezależnymi produktami, które nie mogły występować na jednym kuponie. Teraz, sytuacja ulega zmianie. Warunkiem zawarcia zakładu SUPER+HIT jest stworzenie kuponu AKO lub Maxikombi, wybierając przynajmniej jedno spotkanie w ramach SUPEROFERTY i jedno w ramach HITU DNIA.

[quote style=”1″ author=””]Dzięki produktowi SUPER+HIT gracz Fortuny zyskuje kolejną szansę na podwyższenie swojej potencjalnej wygranej – mówi Maciej Nowak, szef działu bukmacherów w firmie Fortuna online zakłady bukmacherskie. – Poprzez połączenie dwóch niezależnych do tej pory produktów, po raz kolejny zwiększamy naszym Klientom wachlarz możliwości, jeśli chodzi o zbudowanie kuponu AKO – dodaje Nowak.[/quote]

SUPER+HIT jest trzecią z czterech nowości w ramach jesiennej kampanii Fortuny pt. „Produkt+“. Zarówno SUPER+HIT jak i wcześniej wprowadzone usprawnienia dotyczą wszystkich graczy – zarówno tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z zakładów wzajemnych na stronie www.efortuna.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.