Superbet wspiera krakowski sport

Superbet jako Sponsor PZU Cracovia Maraton pod hasłem To-ge(t)-ther(e), który odbył się 8 listopada, nie tylko wsparł finansowo krakowską ochronę zdrowia, przekazując na ten cel 10 000,00 zł, ale również wziął udział w charytatywnej akcji specjalnej – wirtualnej sztafecie maratońskiej.

Kapitanem siedmioosobowej Drużyny Superbet Running Team był wieloletni ambasador legalnego bukmachera – Jerzy Dudek.

 

Drużyna Superbet Running Team zaprezentowała się bardzo dobrze, plasując się na czwartym miejscu w rywalizacji ekip sztafetowych, osiągając łączny czas: 3:44:54.

 

– Dla mnie, jako byłego piłkarza, dbanie o formę jest bardzo ważnym elementem życia. Nie wyobrażam sobie dnia bez dawki wysiłku fizycznego, więc dzień zaczynam od treningu na siłowni, staram się też regularnie biegać – stwierdził Jerzy Dudek.

 

Bieg sztafetowy odbył się na dystansie maratońskim, w którym każdy z zawodników drużyny przebiegł 6,03 km. Na czas osiągnięty przez Superbet Running Team złożyły się wyniki wszystkich członków drużyny, czyli: Jerzego Dudka-kapitana (00:47:32); Kingi Wesołowskiej (00:30:54); Doroty Czech (00:32:45); Daniela Bogackiego (00:34:03); Justyny Pieniowicz (00:27:03); Rafała Kowalczyka (00:35:06); Tomasza Ziajskiego (00:24:50).

 

Ze względu na bezpieczeństwo zawodników, pierwotna koncepcja organizacji biegu sztafetowego na bieżniach w okolicy startu PZU Cracovia Maraton, uległa zmianie i Organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu do świata wirtualnego także tej akcji specjalnej. Każdy zawodnik drużyny biegł w wybranym przez siebie miejscu, a swój wynik rejestrował w aplikacji. Tym samym, Jerzy Dudek, na stałe związany z Krakowem, swój dystans pokonał po krakowskich Bielanach, a pozostałych członków ekipy Superbet Running Team można było zobaczyć zarówno w centrum Krakowa, ale także w Katowicach czy Warszawie.

 

– Mam taką nadzieję, że ten trudny okres spowoduje, że wszyscy się zmobilizujemy do ciężkiej pracy i wrócimy już niedługo z jeszcze większą siłą do działania. Nie zawsze możemy się na kolejne wyzwania przygotować. Nie zawsze jesteśmy w stanie w jakiś sposób uniknąć kłopotów. Dla mnie bardzo ważne jest samozaparcie i konsekwencja w dążeniu do celu – podsumował Dudek, kapitan drużyny Superbet.

 

Spółka Superbet Zakłady Bukmacherskie, która jest obecna w Polsce od 2017 roku wyróżnia się na rynku bukmacherskim dużą troską o jakość i profesjonalizm usług bettingowych dla swoich Klientów. Jednocześnie Superbet konsekwentnie realizuje działania związane ze strategią sponsorowania sportu i rywalizacji sportowej. Dodatkowy wymiar charytatywny i prozdrowotny akcji specjalnej PZU Cracovia Maraton, zdecydował o większym zaangażowaniu Sponsora, który przekazał wsparcie finansowe na rzecz pracowników Szpitala im. St. Żeromskiego w Krakowie. Z kolei udział Superbet Running Team w sztafecie maratońskiej wpisuje się w politykę działania bukmachera w zakresie promocji aktywnego i zdrowego stylu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.