Superbet uruchamia program partnerski z NetRefer

Superbet, firma bukmacherska będąca w procesie aplikowania o licencję na rynku polskim uruchomiła program partnerski z platformą NetRefer. Superbet to rumuński operator gier i zakładów wzajemnych, który właśnie otrzymał renomowaną licencję gibraltarską.

Firma, po jej uruchomieniu w 2016 roku stała się wiodącym bukmacherem w Rumunii błyskawicznie uzyskując pozycję lidera w branży dzięki intensywnej ekspansji handlowej wysokiej jakości produktu i szerokiej dostępności oferty. Celem marki Superbet jest zyskanie statusu operatora numer jeden w obszarze gier i zakładów wzajemnych na każdym rynku, na którym się pojawi.

NetRefer umożliwi lepsze zarządzanie działami marketingowymi współpracującymi z podmiotami afiliacyjnymi (zarówno w online, jak i offline). Zespół marketingowy Superbet może teraz łączyć cenne informacje przechowywane w platformie NetRefer i automatycznie przekształcać dane ukierunkowane na pozyskanie nowego klienta i budowanie lepszych relacji z podmiotami z programu partnerskiego.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z światowym liderem w dziedzinie affiliate marketingu. Mamy nadzieję na kompetentną i skuteczną współpracę, która pozwoli nam osiągnąć misję i wizję naszej firmy.” – powiedział Ciprian Lazăr, Head of Romanian Operations w Superbet.ro.

„NetRefer oczekuje udanego partnerstwa z SuperBet, wiodącym operatorem w Bukareszcie. Zapewnimy SuperBet nasz wielokrotnie nagradzany pakiet produktów i dostęp do ekspertów z branży, aby zagwarantować im skuteczne operacje w obszarze działań online.” – podsumował Timothy Buttigieg, COO w NetRefer.

Planowane wejście marki Superbet na rynek polski przewidywane jest na drugą połowę bieżącego roku. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu, gdzie już niedługo kolejne informacje zapowiadające pojawienie się nowego gracza bukmacherskiego nad Wisłą.

Źródło: Materiały prasowe

Skrill - Promotion - LVBET.pl - 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.