Superbet stara się o licencję bukmacherską w Polsce

Z tą informacją z różnych względów chcieliśmy jeszcze poczekać, ale dzisiaj na kilku serwisach bukmacherskich pojawiła się wiadomość zapowiadająca, że rumuński Superbet stara się o licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Pozostaje nam zatem potwierdzić, że faktycznie w tych informacjach jest sporo prawdy.

Superbet to bukmacher posiadający prawie 600 punktów stacjonarnych na terenie Rumunii, będący jedną z czołowych firm bukmacherskich na tamtejszym rynku. W Polsce z dniem 3 kwietnia zarejestrowana została spółka SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O. O. z siedzibą w Katowicach przy ulicy 73 Pułku Piechoty 7A. Oto dane, które znajdziemy w Krajowym Rejestrze Sądowym:

superbet_punkt
Punkt stacjonarny bukmachera Superbet od środka

SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP Z O O

40-496 Katowice
73 Pułku Piechoty 7A

Warlewski Adam Członek Zarządu
Pechna Lukáš Członek Zarządu
Dobeš Aleš Prezes Zarządu
Laš Antonin Wiceprezes Zarządu Do Spraw Operacyjnych
Bajgar Vojtech Wiceprezs Zarządu Do Spraw Ekonomiczno-Finansowych

Część z tych osób jeszcze w zeszłym roku pracowało dla Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, co oznacza, że bardzo dobrze znają realia rynku polskiego i możemy spodziewać się ciekawego wejścia nowego podmiotu. Kiedy zatem należy oczekiwać Superbeta na rynku polskim? Plany bukmachera są ambitne i wiemy, że może to nastąpić stosunkowo szybko. Będziemy Was na bieżąco informować o nowych wiadomościach dotyczących bukmachera Superbet. A wiemy więcej niż konkurencja, ale nie o wszystkim możemy napisać… 🙂

Źródło: KRS/własne

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

4 thoughts on “Superbet stara się o licencję bukmacherską w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.