Superbet rozpoczyna współpracę z ioSport

IoSport (wiodący dostawca rozwiązań technologicznych dla branży zakładów bukmacherskich) nawiązał współpracę z rumuńskim operatorem Superbet starającym się o polską licencję.

Nowe oferty produktowe będą wspomagane przez wiodące na rynku rozwiązania dostarczone przez ioSport w postaci automatycznych wycen kursów opartych na technologii Erlang. Współpraca pozwoli na wprowadzenie szeregu innowacyjnych funkcji na obecnych rynkach marki, ale również na tych, na których Superbet dopiero się pojawi.

Świat szybko się zmienia, będąc napędzany kolejnymi postępami w korzystaniu z najnowszej technologii. Do tej pory sektor zakładów pozostawał w pewnej stagnacji, a milowe kroki były wprowadzone w innych obszarach. W Superbet zamierzamy zbudować coś więcej niż zwykłe doświadczenia związane z zakładami, a ludzie w ioSport myślą tak samo jak my. Wycena kursów i trading powodowały większe problemy niż kasyno, ale wierzę, że to tylko zalążek naszej działalności. Z ioSport jako nowymi partnerami jesteśmy dobrze przygotowani, aby przekraczać kolejne granice i wprowadzić wiele nowości w ofercie zakładów sportowych.”– powiedział Dyrektor Dział E-Commerce w Superbet Jamie Hart.

Cieszymy się, że pracujemy z Superbet. Mamy wspólną wizję co do przyszłości zakładów sportowych i roli jaką odgrywa technologia. Uważamy, że nadszedł odpowiedni czas dla nowego podejścia do produktów i tradingu.”– dodał Prezes ioSport Joe Bryan.

Według naszych informacji Superbet już niedługo powinien otrzymać zezwolenie od Ministerstwa Finansów. W pierwszej fazie działania bukmachera na rynku polskim zobaczymy go jednak tylko na rynku retailowym a twarzą firmy ma zostać były polski sportowiec z międzynarodowymi sukcesami w dorobku.

Źródło: eegaming.org

Zarejestruj się w FORBET i odbierz BONUS do 600 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *