Superbet prezentuje mobilną aplikację

Operator debiutuje w tym tygodniu ze swoją pierwszą mobilną aplikacją bukmacherską w Rumunii, a w Polsce powinna się ona pojawić w pierwszym kwartale 2019 roku.

Superbet uruchomił swoją pierwszą mobilną aplikację zakładów sportowych na swoim głównym wschodnioeuropejskim rynku.

Aplikacja Superbet została wydana na urządzenia z system Android w Rumunii w poniedziałek i wkrótce zostanie udostępniona użytkownikom systemu iOS. Oczekiwanych jest 10 000 pobrań.

Operator planuje także wydanie aplikacji w Polsce w Q1 2019 przed rozszerzeniem technologii na kolejne rynki regulowane zgodnie z globalną strategią ekspansji Superbet.

Produkt jest opisywany jako „one-stop-shop” dla miłośników sportu i gier, w których zakłady sportowe są uzupełniane przez głębokie dane statystyczne.

Aplikacja oferuje również funkcje omni-channel, takie jak przygotowanie kuponu dla punktów naziemnych i monitorowanie online kuponów zagranych w sklepie detalicznym, których Superbet w Rumunii posiada ponad 600.

Superbet CPO Ivan Klarić powiedział –

„Głównym celem zespołów produktowych i technologicznych Superbet jest stworzenie najnowocześniejszych gier sportowych i doświadczeń z nimi związanych z naciskiem na jeden z najważniejszych parametrów – zachowanie klientów. Naszym jedynym celem jest oferowanie najlepszych rozwiązań dla miłośników sportu i zakładów sportowych na całym świecie na wysoce skalowalnej platformie i jesteśmy zainteresowani każdym krajem na świecie.”

Author

Klarić i jego zespół deweloperów Superbet spędzili ostatnie 12 miesięcy na rozwoju aplikacji, poświęcając około 25 000 godzin na doskonalenie produktu.

Operator ma także zamiar uruchomić aplikację Superbet Games do końca 2018 roku, aby zapewnić klientom gry kasynowe online, wirtualne i loterie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa